Bazalka

Bazalka V Kopečku

Bazalka s.r.o.

Rokitanského 169
Hradec Králové 3
500 03

 

tel.: +420 705 116 115


 

Otevírací doba:
Po – Pá: 7:00 – 17:00

 

GPS: 50°12’34.66″N, 15°49’52.29″E


Zvětšit mapu

web: https://www.bazalkavkopecku.cz/

Na starém městě v Hradci Králové  v roce 1992 podnikání Bazalky začalo. První prodejna v Tomkově ulici, která umožnila s postupujícím časem vznik Bazalky ve dvorku i Bazalky Bio s koncem roku 2009 naplnila své poslání. Prodejna však ze starého města nezmizela, ale byla přestěhována do ulice V Kopečku.

 

Pultová prodejna se stala především občerstvením, které nabízí  vlastní výrobky z Bazalky ve dvorku, ale i výrobky našich letitých dodavatelů. Denně se zde nabízejí k prodeji  čerstvé celozrnné koláče, celozrnné a špaldové pizzy, pity dle balkánských receptur, zeleninové saláty, bagety, sendviče a zchlazené obědy.

 

Z nabídky si může vybrat  každý zákazník, který preferuje zdravou nebo dietní výživu, kvalitní bio výrobky, vegetariánské, veganské nebo makrobiotické  speciality a bezlepkovou dietu.

 

Prodejna se specializuje především na výrobky pro zákazníky s bezlepkovou dietou. V nabídce jsou  základní přirozeně bezlepkové i speciální bezlepkové atestované suroviny. V prodejně lze získat i bezlepkové  pečivo, koláče, zákusky, knedlíky nebo listové  těsto.

 

K placení lze použít stravenkové kupóny Accor, Sodex a Le Cheque avšak bez možnosti vrácení hotovosti. Zákazníkům je k dispozici personál orientující se v problematice bezlepkové diety, který je ochoten vám především při prvních krocích s hledáním vhodných výrobků poradit.

Fotogalerie

Bazalka V Kopečku Bazalka V Kopečku Bazalka V Kopečku
nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce