Bazalka

Bazalka Ve Dvorku – samoobslužná restaurace

Bazalka s.r.o.

 

Vedoucí prodejny Ludmila Novotná

tel.: 739 714 831

restaurace@bazalkahk.cz

 

K. H. Máchy 747
Hradec Králové 8
500 02

 

Otevírací doba :
Po – Pá: 9.00 – 15.00


- na jídelníčku najdete vždy polévku a jídlo

 

Možnost pronájmu prostor

 

GPS: 50°12’40.14″N, 15°49’24.92″E

 

Od roku 2000 se nachází v  bývalém fotoateliéru a v přilehlé zahradě s kaštanem naše vegetariánská jídelna. Lze v ní ochutnat nejrůznější druhy celozrnných koláčů a pizz, zeleninové saláty a rozmanitou, každý den jinou nabídku polévek a pestrých jídel.

 

Všechny námi nabízené výrobky jsou připravovány dle vlastních receptur a obsahují v maximálně možné míře čerstvé suroviny a pokud to nabídka dodavatelů umožní,  suroviny v bio kvalitě.

 

Z pekařských výrobků lze na našich pultech najít koláče bez cukru nebo bez vajec, dále koláče bez mléka, ale také koláče z přirozeně bezlepkových surovin a speciálních bezlepkových směsí.

 

Od roku 1992 nechybí v naší nabídce celozrnné pizzy s mnoha druhy náplní jak jemných, tak pikantních chutí. Vegetariánské pokrmy doplňují i jídla pro vegany a zákazníky s bezlepkovou dietou. Pokrmy jsou připravovány ze surovin běžně dostupných v našich prodejnách a mohou se stát rychlou inspirací pro vaše domácí vaření. Každodenní nabídku doplňuje několik druhů zeleninových salátů a salátů se sójovou majonézou, vegetariánské plněné bagety a sendviče, čerstvé celozrnné pečivo a drobné cukrářské výrobky. Ve stálé nabídce nechybí čaje, alternativní kávy, zeleninové šťávy a nealkoholické nápoje. Specialitou je nápoj ze zeleného ječmene.

 

Hotová jídla jsou od pondělka do pátku k dispozici od 10.30 hod a lze si je odnést i s sebou. Bez problémů jsou vydávány i poloviční porce hotových pokrmů. K placení lze použít stravenkové kupóny Accor Services CZ s.r.o., Sodexo Pass ČR a.s. a Le Cheque Dejeuner s.r.o. , avšak bez možnosti vrácení hotovosti.

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce