Zdraví v každém produktu

Vážení zákazníci,

NAŠE RESTAURACE JE OPĚT OTEVŘENA JIŽ OD RANNÍCH HODIN!

Zastavte se u nás tedy nejen na oběd, ale i na pozdní snídani nebo prima svačinu! :)

V restauraci se na Vaši návštěvu budeme těšit každý všední den od 9:00 do 15:00.


Otevírací doba v Bazalce BIO: Po - Pá 7:30 - 18:00, So 8:00 - 12:00

Otevírací doba v Bazalce V Kopečku: Po - Pá 7:00 - 17:00

NÁŠ E-SHOP I ROZVOZ OBĚDŮ FUNGUJÍ I NADÁLE TAK, JAK JSTE ZVYKLÍ.

Novinky v Bazalce

Zobrazit archiv Bazalky

 • JEZTE ROSTLINNĚ S DOBROTAMI ZNAČKY LUNTER

  JEZTE ROSTLINNĚ S DOBROTAMI ZNAČKY LUNTER

  12. června 2020

  Užijte si ty nejlepší vege pochoutky od našich slovenských sousedů!

  Zobrazit více
 • NOVINKY V NAŠEM SORTIMENTU

  NOVINKY V NAŠEM SORTIMENTU

  01. července 2020

  Podívejte se, na jaké novinky se můžete těšit v našich prodejnách!

  Zobrazit více
 • NOVÝ TERMÍN! PRAKTICKÝ KURZ PEČENÍ KVÁSKOVÉHO CHLEBA

  NOVÝ TERMÍN! PRAKTICKÝ KURZ PEČENÍ KVÁSKOVÉHO CHLEBA

  12. června 2020

  Upečte si vlastní kváskový chléb pod vedením zkušené pekařky!

  Zobrazit více
 • LÉTO S PRODUKTY URTEKRAM

  LÉTO S PRODUKTY URTEKRAM

  08. června 2020

  Užijte si léto na max se skandinávskou přírodní kosmetikou!

  Zobrazit více
 • NECHTE LÉTO NA PŘÍRODĚ A ODMĚŇTE SVOJI PLEŤ

  NECHTE LÉTO NA PŘÍRODĚ A ODMĚŇTE SVOJI PLEŤ

  15. června 2020

  Objevte kouzlo ryze přírodní péče o pleť a přijďte si k nám pro dárek!

  Zobrazit více

Zdravá výživa a rozvoz obědů

Naše firma Bazalka s. r. o. sídlí ve městě Hradec Králové, kde provozuje bio obchod, vegetariánskou, veganskou a raw restauraci a specializovaný bio obchod. Náš bio obchod nabízí všem zájemcům, pro které je důležitá zdravá výživa, kvalitní bio potraviny, vegetariánské, veganské, bezlepkové, makrobiotické, raw a další produkty. Dále má náš bio obchod ve svém sortimentu ekologicky šetrné hygienické a čistící prostředky například ECOVER a výrobky systému Fair Trade. V nabídce bio obchodu nechybí ani přírodní kosmetika. Všechny výrobky, které náš bio obchod ve městě Hradec Králové prodává, je možné objednat také v našem e-shopu.

V restauraci Bazalka Ve Dvorku si můžete dát kvalitní pokrmy za příznivé ceny. Menu se skládá z kvalitních surovin. Denně připravujeme výběr z vegetariánské, veganské i raw stravy. RAW/živou stravu připravujeme ve spolupráci s Annou Hýžovou ze Školy živé stravy. Na chuť si u nás přijdou i lidé s celiakií. Nabízíme potraviny a jídla bez lepku. Všechny alergeny i skutečnosti o jídlech naleznete na značkách v jídelníčku. Všechna jídla také rozvážíme po Hradci Králové, náš rozvoz jednoduše objednáte ve formuláři.

Zdravá výživa je jedna z hlavních součástí zdravého životního stylu. Zdravá výživa je základním stavebním kamenem celého konceptu naši firmy Bazalka. Zdravá výživa není jen o receptech, ale také o kvalitě surovin, způsobech zpracování a přístupu lidí ke stravování celkově. Naším cílem je, aby zdravá výživa byla dostupná všem. Pořádáme přednášky, ochutnávky a ukázková vaření, aby se zdravá výživa mohla stát součástí života každého z nás.

Bio potraviny

Zdravá výživa složená z kvalitních potravin je pro naše tělo nepostradatelná. Náš bio obchod nabízí kvalitní bio potraviny v co nejširším možném výběru – můžete si u nás vybrat bio potraviny ve formě trvanlivých, chlazených i mražených produktů. Mezi nabízené bio potraviny patří také balené bio maso, bio zelenina a bio ovoce. Bio potraviny rovněž používáme v maximálním možném množství i při výrobě našich pekárenských výrobků.

Fair Trade

Náš bio obchod nabízí nejen bio potraviny, ale v jeho sortimentu najdete také výrobky Fair Trade. Fair Trade neboli spravedlivý obchod a další teze trvale udržitelného života jsou základními stavebními kameny, které ve svém podnikání ctíme. Výrobky označené jako Fair Trade nabízíme v širokém výběru – najdete u nás například takové produkty jako je Fair Trade káva, Fair Trade čaj, Fair Trade čokoláda a další.

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika a ekologicky šetrné hygienické a čistící prostředky jsou nedílnou částí našeho bio obchodu. Nabízená přírodní kosmetika zahrnuje výrobky WELEDA, Cannaderm, Dr. Haushka, Khadí, Primavera, Logona a jiné. Součástí prodeje přírodní kosmetiky je i poradenství od našeho personálu. Náš bio obchod také pořádá různé akce, kde je přírodní kosmetika prezentována včetně možnosti vyzkoušení výrobků na vlastní kůži a využití poradenství odborníků z oboru přírodní kosmetika.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sledovat nás můžete také na sociální síti FacebookInstagram.

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce