DOPORUČUJEME

akce Záhir nákup

Novinky v Bazalce

Zobrazit archiv Bazalky

 • ARGANOVÝ SRPEN S MAROCKOU KOSMETIKOU ZÁHIR

  ARGANOVÝ SRPEN S MAROCKOU KOSMETIKOU ZÁHIR

  03. srpna 2020

  Dopřejte své pleti letní flirt, co se v osudovou lásku promění…

  Zobrazit více
 • STRÁVIT LÉTO S NEJBLIŽSÍM BIO VINAŘSTVÍM SE DVOJNÁSOBNĚ VYPLATÍ

  STRÁVIT LÉTO S NEJBLIŽSÍM BIO VINAŘSTVÍM SE DVOJNÁSOBNĚ VYPLATÍ

  09. července 2020

  Vychutnejte si letní pohodu s Vinnými sklepy Kutná Hora za NEOPAKOVATELNÉ ceny.

  Zobrazit více
 • NOVINKY V NAŠEM SORTIMENTU

  NOVINKY V NAŠEM SORTIMENTU

  07. srpna 2020

  Podívejte se, na jaké novinky se můžete těšit v našich prodejnách!

  Zobrazit více
 • NECHTE LÉTO NA PŘÍRODĚ A ODMĚŇTE SVOJI PLEŤ

  NECHTE LÉTO NA PŘÍRODĚ A ODMĚŇTE SVOJI PLEŤ

  24. července 2020

  Objevte kouzlo ryze přírodní péče o pleť a přijďte si k nám pro dárek!

  Zobrazit více
 • ONLINE PLATBY PLATEBNÍ KARTOU UŽ U NÁS FRČÍ

  ONLINE PLATBY PLATEBNÍ KARTOU UŽ U NÁS FRČÍ

  26. května 2020

  Už žádné složité klikání a čekání díky platební bráně ComGate.

  Zobrazit více

Zdravá výživa a rozvoz obědů

Naše firma Bazalka s. r. o. sídlí ve městě Hradec Králové, kde provozuje bio obchod, vegetariánskou, veganskou a raw restauraci a specializovaný bio obchod. Náš bio obchod nabízí všem zájemcům, pro které je důležitá zdravá výživa, kvalitní bio potraviny, vegetariánské, veganské, bezlepkové, makrobiotické, raw a další produkty. Dále má náš bio obchod ve svém sortimentu ekologicky šetrné hygienické a čistící prostředky například ECOVER a výrobky systému Fair Trade. V nabídce bio obchodu nechybí ani přírodní kosmetika. Všechny výrobky, které náš bio obchod ve městě Hradec Králové prodává, je možné objednat také v našem e-shopu.

V restauraci Bazalka Ve Dvorku si můžete dát kvalitní pokrmy za příznivé ceny. Menu se skládá z kvalitních surovin. Denně připravujeme výběr z vegetariánské, veganské i raw stravy. RAW/živou stravu připravujeme ve spolupráci s Annou Hýžovou ze Školy živé stravy. Na chuť si u nás přijdou i lidé s celiakií. Nabízíme potraviny a jídla bez lepku. Všechny alergeny i skutečnosti o jídlech naleznete na značkách v jídelníčku. Všechna jídla také rozvážíme po Hradci Králové, náš rozvoz jednoduše objednáte ve formuláři.

Zdravá výživa je jedna z hlavních součástí zdravého životního stylu. Zdravá výživa je základním stavebním kamenem celého konceptu naši firmy Bazalka. Zdravá výživa není jen o receptech, ale také o kvalitě surovin, způsobech zpracování a přístupu lidí ke stravování celkově. Naším cílem je, aby zdravá výživa byla dostupná všem. Pořádáme přednášky, ochutnávky a ukázková vaření, aby se zdravá výživa mohla stát součástí života každého z nás.

Bio potraviny

Zdravá výživa složená z kvalitních potravin je pro naše tělo nepostradatelná. Náš bio obchod nabízí kvalitní bio potraviny v co nejširším možném výběru – můžete si u nás vybrat bio potraviny ve formě trvanlivých, chlazených i mražených produktů. Mezi nabízené bio potraviny patří také balené bio maso, bio zelenina a bio ovoce. Bio potraviny rovněž používáme v maximálním možném množství i při výrobě našich pekárenských výrobků.

Fair Trade

Náš bio obchod nabízí nejen bio potraviny, ale v jeho sortimentu najdete také výrobky Fair Trade. Fair Trade neboli spravedlivý obchod a další teze trvale udržitelného života jsou základními stavebními kameny, které ve svém podnikání ctíme. Výrobky označené jako Fair Trade nabízíme v širokém výběru – najdete u nás například takové produkty jako je Fair Trade káva, Fair Trade čaj, Fair Trade čokoláda a další.

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika a ekologicky šetrné hygienické a čistící prostředky jsou nedílnou částí našeho bio obchodu. Nabízená přírodní kosmetika zahrnuje výrobky WELEDA, Cannaderm, Dr. Haushka, Khadí, Primavera, Logona a jiné. Součástí prodeje přírodní kosmetiky je i poradenství od našeho personálu. Náš bio obchod také pořádá různé akce, kde je přírodní kosmetika prezentována včetně možnosti vyzkoušení výrobků na vlastní kůži a využití poradenství odborníků z oboru přírodní kosmetika.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sledovat nás můžete také na sociální síti FacebookInstagram.

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce