Bazalka

Podmínky rozvozu jídla po Hradci Králové

Přijatou objednávku nelze zrušit, děkujeme za pochopení. Zajišťujeme a zaručujeme tím kvalitu a čerstvost každého objednaného jídla.

 

V rámci principu Fair Trade obchodu jsme zvolili systém kalkulace rozvážených výrobků tak, aby jste vždy měli přehled, z čeho se platba Vaší objednávky na naše nadstandardní služby skládá.

 

Používáme jen ekologicky odbouratelné obaly.

 

Minimální hodnota jedné celé objednávky na jeden den včetně obalů musí činit 180,-Kč (s dopravou 220 Kč).

 

Dopravné není skryto v ceně každého jednotlivého výrobku a činí po Hradci Králové 40,- Kč za jednu celou objednávku na jeden den. Pokud objednáte v jedné objednávce více jídel a dalších výrobků, cena dopravného na jedno místo určení se nemění. 
Pokud si objednáte produkty i v našem e-shopu a necháte si objednávku přivést s obědem, platíte pouze jedno dopravné.

 

U jednotlivých druhů pizz a dalších výrobků (bezlepkové věnečky) prosíme o respektování uvedených dní výroby (vše se nevyrábí každý den). Pokud uvedete druh, který v daný den není, bude Vám automaticky připraven druh zboží podobný ve stejné ceně.

 

Trasy rozvozu vytváříme každý den. Pokud si do poznámky napíšete určitý čas, budeme se snažit Vám vyhovět. Berte však prosím zřetel na skutečnost, že naše možnosti jsou omezeny obědovým časem, počtem rozvozců a v neposlední řadě dopravní situací ve městě. Prosíme proto o trpělivost a shovívavost. Děkujeme za pochopení.


V den objednávky Vám přijde sms s přibližným časem dodání (mezi 11 a 14 hodinou).

 

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti nebo stravenkami u řidiče při dodání objednávky. Akceptujeme stravenky: Accor Services CZ s.r.o., Sodexo Pass ČR a.s. a Le Cheque Dejeuner s.r.o. , avšak bez možnosti vrácení hotovosti.

 


Případné připomínky a nápady pište do kontaktního formuláře. Děkujeme a doufáme, že budete s naší službou spokojeni :-)

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce