Kivvi

Při výrobě Kivvi kosmetiky nás inspiruje sama příroda – její krása, bohatství, jedinečnost a půvab. U jejího zrodu stojí zkušenosti odborníků, láska a respekt vůči přírodě a lidem.
Naším cílem je nabídnout přírodní kosmetiku prvotřídní kvality, která je inspirovaná přírodou a založená na vědeckých poznatcích.
Dbáme na životní prostředí a respektujeme jej.
Naše výrobky jsou šetrné k přírodě a chrání ji.
Jsme si vědomi, že naše dnešní činnost je začátkem naší budoucnosti.
Složení Kivvi kosmetiky je speciálně vyvinuto s použitím BIO, biodynamických a certifikovaných přísad – rostlinných olejů a výtažků (z jitrocele, brusinky, jablka, brutnáku, černého rybízu, maliny, obilných klíčků, konopných semínek, březových pupenů, šípku, heřmánku, pupalky aj.) z celého světa. Tyto organické látky se snoubí a kombinují s cílem poskytnout to nejlepší vaší pleti a pokožce celého těla.
Věříme, že vše, co vytváříme a vše, co nás obklopuje, je unikátní – a že my všichni jsme jedineční.
Kosmetika Kivvi je vyráběna v Lotyšsku, zemi ležící na severu Evropy, kde můžete v létě relaxovat u Baltského moře, cítit dotek jara a vůni jabloňových květů v probouzející se přírodě, sledovat kouzlení mrazu během zasněžených zim, užít si bohatou sklizeň v podzimních lesích, vychutnat si brusinky vyrůstající z bažinaté půdy a léčivý čaj z divoce rostoucího řebříčku, sbíraného v mlhavých letních ránech na lukách.

Žádné zboží v této kategorii.

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce