Český den proti rakovině

13. května 2015

Rakovina a její následky se stávají nejčastější příčinou smrti, proto jsme pro Vás připravili na 13. května naučnou a benefiční akci „Květinový den“ na Baťkově náměstí.

Tato akce je zaměřena na seznámení veřejnosti s problematikou nádorových onemocnění, jak jim předcházet, jak je rozeznat či na možnosti léčby. Součástí projektu je měření krevního tlaku a obsahu tuku v těle a samozřejmě možnost si s mediky i o této problematice popovídat.
----------------------------------------------------------------------------
Tématem letošního Českého dne boje proti rakovině jsou nádorová onemocnění reprodukčních orgánů. Na celkem šesti stáncích budou informace k rakovině varlat a prostaty a rakovině prsu a s tím spojenávýuka samovyšetření na modelech, a dále o rakovině děložního čípku – zejména informace o očkování. Česká republika však ve světě migruje zejména s rakovinou tlustého střeva, proto se budete moci dozvědět i o této problematice. A abychom nezůstali jen u povídání a zkoušení, připravili jsme pro vás ve spolupráci s Bazalkou stánek o zdravé výživě, kde budete moci i něco ochutnat.

V průběhu celého dne bude pak probíhat benefiční prodej žlutých kytiček, jehož výtěžek poputuje na konto Ligy proti rakovině a MammaHelp Hradec Králové, a za stejným, tedy benefičním účelem jsme na úterý 12.května párty v klubu La Fabrique : https://www.facebook.com/events/753302058100838/

Těšíme se na Vás, 12. Května v klubu La Fabrique či ve středu 13.května na Baťkově náměstí.

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce