BAZALKA NA DIVADLE

23. června 2022

Koncem června žije Hradec divadlem. Z vlastní zkušenosti víme, že o takovém letním (pod)večeru nabitém kulturními zážitky pěkně vyhládne... A my se rozhodli, že letos Vás v tom nenecháme!

Kromě toho, že opět budeme hrdým partnerem festivalu REGIONY, rozhodli jsme se také zapojit do food zóny festivalu v Žižkových sadech.

Zveme Vás do našeho zbrusu nového bazalkovského STÁNKU, který od „sklepa až po půdu“ naplníme zejména STREETFOODOVÝMI DOBROTAMI!

Můžete se těšit na VYTUNĚNÉ SENDVIČE, BURGERY, HOTDOGY I PIZZY, CHYBĚT NEBUDE PESTRÁ SLADKÁ NABÍDKA ke kávě či jen tak na zahnání mlsné. Denně vám připravíme POLÉVKU, VEGETARIÁNSKÝ HLAVNÍ CHOD i SALÁT. OSVĚŽIT se u nás můžete VEGAN ZMRZLINOU ČI NANUKEM, DOMÁCÍ LIMONÁDOU nebo třeba LEDOVÝM ČAJEM S ČERSTVÝM OVOCEM A BYLINKAMI.

Kulturní zážitek si můžete zpříjemnit také BEZLEPKOVÝM PIVEM, tím nejlepším VÍNEM z Vinných sklepů Kutná Hora, ovocnou SANGRIÍ anebo PROSECCEM v BIO kvalitě. Ale i DOMÁCÍMI A FERMENTOVANÝMI LIMONÁDAMI nebo třeba DRINKY se syroby KITL. ALKO i NEALKO. Určitě nezapomeňte ochutnat náš „signature coctail“ BAZALKA SPECIAL!

Celou nabídku samozřejmě poskládáme tak, aby velký prostor dostaly také VEGAN a BEZLEPKOVÉ dobroty, svého „zástupce“ ve sladké i slané verzi vyšle i naše RAW nabídka :).


Malým návštěvníkům nabídneme také LIMONÁDY, OVOCNÉ A ZELENINOVÉ KAPSIČKY, veleoblíbené LINECKÉ KYTIČKY A SRDÍČKA, PRECLÍKY, PERNÍKOVÉ PANÁČKY, MRKVÁNKY SLAZENÉ POUZE POVIDLY, ZRMZKY...

ZASTAVTE SE U NAŠEHO ZELENÉHO STÁNKU A POPUSŤTE UZDU ROZMARŮM SVÝCH CHUŤOVÝCH BUNĚK!:)

TĚŠÍME SE NA VÁS!

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce