OSLAVTE TO S NÁMI!

22. dubna 2022

BAZALKA SLAVÍ TŘICETINY!

Oslavte je s námi!

KDY? Na Den Země 22. dubna 2022 kdykoli mezi 10. a 14. hodinou

KDE? Ve vnitrobloku naší samoobslužné restaurace v ulici K. H. Máchy

 

NA CO SE V RÁMCI OSLAVY MŮŽETE TĚŠIT?

PO CELÝ DEN AKCE - 30 Kč NA BUFETOVOU OBĚDOVOU NABÍDKU

Ať už si z našeho bohatého obědového bufetu vyberete cokoli, cena bufetové nabídky pro tento den bude 250 Kč/kg namísto běžných 280 Kč. Jedinečná příležitost ochutnat cokoli z toho, co Vás zláká. Výběr v tento den bude opravdu veliký!


OCHUTNÁVKA TOHO NEJLEPŠÍHO Z BIO VINAŘSTVÍ VINNÉ SKLEPY KUTNÁ HORA

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ochutnat jedny z nejlepších organických vín naší země a dozvědět se spoustu zajímavostí o tomto mimořádném vinařství a jeho cestě k vinařskému úspěchu.

Budete mít možnost si nachutnat takové odrůdy jako např. PINOT NOIR, REGENT ROSÉ, RYZLINK RÝNSKÝ NEBO RULANDSKÉ ŠEDÉ. Nebudou chybět ani DIVOKÁ ŽIVÁ VÍNA - MLADÉ PUNKY, které už dobře znáte z naší prodejny Bazalka BIO. Tato vína jsou NESÍŘENÁ, nefiltrovaná a jemně perlivá. Na ochutnávce budou k dispozci v odrůdách MUŠKÁT OTTONEL a RYZLINK RÝNSKÝ. Dětem kutnohorské vinařství nabídne hned 2 druhy vinných moštů z odrůdy CABERNET BLANC - čistě vinný mošt anebo v kombinaci se šťávou ze sladkých jablek GOLDEN.

 

BOHATÉ OCHUTNÁVKY NOVINEK A NEJOBLÍBENĚJŠÍCH DELIKATES Z BAZALKY

Máte-li zálusk na jakoukoli z novinek, ale ještě jste ji nestihli vyzkoušet, máte nyní velkou šanci, že se do své vyvolené novinky trefíte! :). Připravujeme pro Vás průřez tím nejlepším z novinkové nabídky sladké i slané včetně pečiva. Chcete své chuťové buňky dopředu naladit? ;)

Dobrá, za všechny jmenujme třeba SENDVIČ S MAČKANOU CIZRNOU A KOPREM, JABLEČNÝ KRINGEL SE SKOŘICÍ, SÝROVÝ SENDVIČ S HROZNOVÝM VÍNEM, OŘÍŠKOVOU BAGETKU, OVČÍ JOGURT S NAŠÍ ORIGINAL BEZLEPKOVOU MALINOVOU GRANOLOU, BEZLEPKOVÝ SÝROVÝ KOLÁČEK...a v absolutní ochutnávkové premiéře NEPEČENÝ JÁHLOVÝ DEZERT S OVOCEM nebo také připravovaný ČOKO CHIA PUDINK S POMERANČOVOU GRANOLOU A MANDARINKOU.

 

DOMÁCÍ WELLNESS S WELEDOU A PŘEKVAPENÍ, KTERÉ SI SAMI VYPĚSTUJETE

Přijďte se přesvědčit, že malé lázně si s aromaterapeutickými novinkami od Weledy bez problémů zvládnete vytvořit i u Vás doma! Navíc s báječnou AKCÍ - 30 % NA CELÝ SORTIMENT WELEDA, platnou pouze v DEN OSLAVY! K tomu si Weleda pro každého návštěvníka v rámci své nové environmentální kampaně SAVE THE EARTH´S SKIN připravila DÁREK, který s Vaším přičiněním rozsvítí každý balkon, zahrádku či terasu. Potěší nejen Vás, ale i včelky a další užitečné malé pomocníky z hmyzí šíře.

 


BIO ČAJE SONNENTOR PRO DOBROU NÁLADU, CHVÍLE VŠEDNÍ I SVÁTEČNÍ

Není žádným tajemstvím, že Bazalka letos není jediným oslavencem, kterému přibude třetí křížek. Třicetiny letos oslaví také náš milý dlouholetý parťák z Čejkovic! Ano, je to tak, Sonnentor na českém trhu působí už dlouhých třicet let a za ten čas ušel obrovský kus cesty! Zastavte se na šálek čaje pro dny plné úsměvu a seznamte se s unikátní bylinnou směsí VYSMÁTEA, namíchanou pouze z českých bylinek biopěstitelů Sluneční brány. VYSMÁTEA je tak "nejen" jedinečnou narozeninovou čajovou směsí, ale paralelně připomíná, že férovost, poctivost a ruční práce mají smysl!

SÝR MŮŽE BÝT KLIDNĚ "RÝS" A PŘITOM CHUTNAT BOŽSKY

Znáte Kytky k sežrání? Jedlých květin je spousta a určitě o nich bude během jara ještě řeč, ale seznamte se s nimi na naší oslavě prostřednictvím ROSTLINNÉ ALTERNATIVY SÝRŮ z kešu a mandlí té nejlepší kvality nebo z rýže. Ochutnat můžete jemné KEŠU RÝSY v několika příchutích, konzistencí připomínající čertsvý sýr. Nepřekonatelnou PHETU se sušenými rajčaty a bazalkou, kajenským pepřem a chilli nebo s bylinkami, MANDLOVÝ RÝS v podání á la "ricotta", nakládané rýsy anebo famózní delikatesu, unikát, který připravuje pouze RÝSÁRNA - MRKVOVÝ LOX, neboli "skorolosos". Sami na vlastní chuťové buňky poznáte, že v přípravě rostlinných alternativ sýrů jsou "rýsaři" bezkonkurenčními TOP profíky!


TIERRA VERDE UŽ DÁVNO NENÍ JEN O PRANÍ

O čemž Vás také kolegyně z Tierra Verde rády přesvědčí. Nicméně zkoušeli jste už nové PRACÍ GELY z mýdlových ořechů s VYLEPŠENOU RECEPTUROU a prací gely specielně vytvořené pro CITLIVOU POKOŽKU? Tierra Vás jistě překvapí také nabídkou SPRCHOVÝCH GELŮ, MÝDEL NA RUCE A ŠAMPÓNŮ S OBSAHEM ÉTERICKÝCH OLEJŮ. VYUŽIJTE JEDINEČNÉ AKCE - 15 % NA VYBRANÉ PRODUKTY TIERRA VERDE!


TY NEJLEPŠÍ LIMONÁDY SI ZASLOUŽÍ TY NEJLEPŠÍ SIRUPY

A tuto podmínku syroby Kitl splňují bezezbytku. Namícháme Vám osvěžující limči připravené z lahodných syrobů připravovaných podle tradičních poctivých receptur. Hlavní role si tentokrát "střihnou" syroby POMERANČ, JAHODA a ČERNÝ RYBÍZ.


ZERO WASTE PROGRAM PRO DĚTI

Zabavíme Vaše ratolesti a vy si v klidu můžete dát šálek čaje nebo třeba sklenku vína a nějakou tu delikatesku k tomu. Necháme dětskou fantazii volně plynout a ze zdánlivých "zbytečků" i drobečků a kousku čokolády vykouzlíme krásnou a chutnou dobrotu...třeba pro mamku, taťku nebo babičku s dědou ;).

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ

Bazalka v proměnách času. Přijďte nahlédnout do 30 letého zákulisí bazalkovského života prostřednictvím výstavy fotografií, instalované v prostorách naší restaurace.

ŽIVÁ HUDBA

Věříme, že k všeobecně dobré náladě nemalou měrou přispěje také živá hudba.


nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce