TAKHLE VONÍ LÉTO S TIERROU

02. srpna 2021

Mysleli jste si, že "ochutnat" Tierru znamená vyhrnout si rukávy a ponořit se do praní v mýdlových ořeších? Chyba lávky! Nabídka česko-slovenské značky TIERRA VERDE už dávno není jen o praní! Jakkoli pravdou zůstává, že většinu z ekologicky smýšlejících duší právě prácí prostředky této značky před lety přivedly k planetě i pokožce šetrné eko drogerii a v tomto oboru zůstávají leadrem na českém trhu.

V posledních letech se sortiment Tierra Verde vydává stále vyvoněnější cestou aromaterapeutických pokladů, které si vyloženě užijete!


Už jste vyzkoušeli některý ze SPRCHOVÝCH GELŮ NEBO ŠAMPÓNŮ s obsahem éterických olejů? Posunuli svůj oblíbený prostor blíže přírodě některým z přírodních osvěžovačů vzduchu? Odradili bodavý hmyz nebo naopak přilákali sousedy na grilovačku některou s VONNÝCH SILIC? Anebo dopřáli svým rukám wellness péči prostřednictvím některého ze zbrusu NOVÝCH TEKUTÝCH MÝDEL NA RUCE?

Právě teď máte ideální příležitost! Až do konce srpna pořídídíte u nás v BAZALCE BIO naprosto COKOLI ze sortimentu TIERRA VERDE o 15 % LEVNĚJI!


A k nákupu produktů Tierra Verde v hodnotě nad 499 Kč si JAKO DÁREK odnesete praktickou nadčasovou SÍŤOVKU, která spolehlivě unese i velký rodinný nákup, v kabelce zabere zanedbatelné místo a velikostí se dokonale přizpůsobí objemu Vašeho nákupu. Volba barvy už je jen na Vás :).

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce