ENERGIE ČISTĚ Z PŘÍRODY

08. července 2021

Chystáte se na dlouhou cestu za teplem a víte, že právě na Vás padne role řidiče? Čeká Vás náročný noční přesun, vyžadující Vaši plnou bdělost a soustředění?

Máte před sebou náročný pracovní úkol, ale energie poskrovnu?

Jste akční typ a dovolenou hodláte strávit ve sportovním duchu?

Doplnění energie čistě přírodní cestou už nemusí nutně znamenat nekonečný přísun hořkých kávových šálků.

Zapomeňte na umělé preparáty a prapodivné chutě s jasným cukrovým dojezdem.

Nenechte dobití baterek náhodě a spolehněte se na revoluční EREBOS DRINKY!

Erebos je vyráběn tradičním způsobem louhováním bylin. Aktivní látky jako například kofein čerpá pouze z těchto bylin. Neobsahuje taurin ani přidaná barviva, aromata či konzervanty. Nápoj obsahuje hlavních 7 druhů bylin a koření, které tvoří páteř a funkční základ nápoje. Dále každá varianta obsahuje vlastní směs bylin a koření, které vytváří nezaměnitelný charakter každé verze. Potěší vás novou chutí a čistě přírodním složení bez chemie.

Které "páteřní" byliny v EREBOS drincích najdete?

Yerba Mate

Yerba Mate vás spolehlivě nakopne i při náročném výkonu. Rostlina pocházející z amazonských pralesů je nabitá vitamíny, minerály i antioxidanty. Těšit se můžete na jasnější mysl, lepší koncentraci a větší výkonnost.

Kola pravá

Semeno koly pravé je přírodním zdrojem kofeinu a antioxidantů. Tlumí pocit hladu, nabudí tělo i mysl. Pomůže vám v náročných dnech, kdy potřebujete zvládnout fyzicky či psychicky náročné úkoly.

Guarana

Guarana nesmí chybět v žádném přírodním energetickém nápoji. Dobije vám baterky až na několik hodin, povzbudí organismus, zlepší koncentraci a rozjasní mysl. Užívá se také jako afrodisiakum.

Kotvičník zemní

Nenápadná rostlina kotvičník zemní, neboli tribulus terrestris, nabudí nejen tělo, ale i mysl. Pozitivně ovlivní vaši paměť, povzbudí imunitu a zažene pocit vyčerpání a únavy. I když neobsahuje kofein, stimuluje váš organismus až o 60% více než životabudiče na bázi kofeinu.

Mateřídouška

Mateřídouška má blahodárné účinky. Její konzumace osvěžuje mysl, zklidňuje žaludek a přispívá k celkové duševní pohodě. Bylina má přirozené antiseptické účinky a je hojně užívána k léčbě onemocnění horních dýchacích cest.

Kozinec blanitý

Kozinec pochází z Asie a pro své účinky je po staletí využíván v čínské medicíně. Posiluje imunitu, snižuje cholesterol, upravuje hladinu cukru v krvi. Ceněný je pro své protizánětlivé účinky a funguje jako spolehlivý odstraňovač stresu.

Maral / Parcha saflorová

"Maralí kořen" neboli Parcha saflorová pomáhá zvyšovat psychickou a fyzickou odolnost, posiluje imunitu a odstraňuje chronickou únavu. Na Sibiři, kde rostlina planě roste, je ceněná pro své silné povzbuzující účinky. Pomáhá zlepšovat paměť, usnadňuje učení a koncentraci.

 

Každá z pěti chuťových příchutí EREBOS je navíc doplněna o takzvanou EREBOS ESENCI, neboli směsí bylin a koření, které každé chuťově variantě dodávají nezaměnitelný charakter.

Dostatek energie, ať už ji budete potřebovat na cokoli, Vám zajístí:

EREBOS ORIGINAL základní verze EREBOS s výluhem výše uvedených 7 bylin, třtinovým cukrem a vitamínem C

EREBOS DRY bez přidaného cukru či jiných sladidel

EREBOS SPICY doplněný o skořici a chilli

EREBOS FRESH s citrusovými bylinami a kořením

EREBOS BITTER

Zdroj informací: www.erebosdrink.cz

EREBOS HONEY s medem

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce