BAZALKA V NOVÝCH ČASECH V NOVÉM STYLU

12. června 2021

Vážení zákazníci, od pondělí 14. 6. přinášíme více prostoru pro rozmary Vašich chuťových buněk...

OTEVÍRÁME SAMOOBSLUŽNOU RESTAURACI!

Na co všechno se v novém konceptu můžete těšit?

  • VELIKOST PORCÍ MŮŽETE SAMI PŘIZPŮSOBIT SVÉ CHUTI, HLADU I MOMENTÁLNÍ NÁLADĚ - a to jak v případě polévek, hlavních jídel, sladkých jídel i salátů.

  • POCHUTNÁTE SI NA ZBRUSU NOVÝCH JÍDLECH - nebudou chybět oblíbená zapečená jídla, chutě Asie nebo Itálie, ani zajímavé obědové saláty plné tradičních i méně tradičních chutí.

  • PŘÍLOHY SI ZKOMBINUJETE TAK, JAK VÁM VAŠE CHUŤOVÉ BUŇKY NAPOVÍ - k dispozici bude "doporučená" příloha, ale klidně můžete obědový základ doplnit třeba pečeným brambory, pečenou i čerstvou zeleninou, nebo třeba míchaným zeleninovým salátem.

  • UŽIJETE SI NÁŠ FRESHBAR, do kterého budeme stále doplňovat čerstvě pokrájené ovoce a zeleninu, míchané saláty, zálivky, dipy, oříšky a semínka, zapojíme do hry nefiltrovaný italský olivový olej, japonskou tamari omáčku nebo thajskou srirachu. A POZOR! V bazalkovské premiéře se Vám představí také VEGE SUSHI!

  • ROZŠÍŘÍME NABÍDKU "TAKE AWAY" DELIKATES - těšit se tak můžete na šťavnaté burgery, plněné bagety, sendviče nebo třeba hot dogy.

  • ROZROSTE SE I NABÍKA VEGAN, BEZLEPKOVÝCH A RAW DEZERTŮ - s některými se u nás potkáte denně, jiné se budou dle Vašeho zájmu obměňovat.

  • OSVĚŽENÍ VÁM PŘINESE NABÍDKA CHLAZENÝCH I NECHLAZENÝCH NÁPOJŮ - nově zařazujeme do sortimentu cidery a limonády značky Joker, bylinné energy nápoje Erebos nebo kombuchu, věrni zůstaneme neperlivým limonádám anebo jablečnému moštu, připravovat budeme i ledový čaj a čerstvé bylinné i ovocné vody.

  • NEPŘIJDETE ANI O SVÉ OBLÍBENÉ STÁLICE - koláče, pizzy, řepánci, bezlepkové věnečky a spousta dalších Vašich oblíbených jídel a laskomin nikam nezmizí :).

  • ČERSTVÉ PEČIVO v širokém spektru (včetně pečiva bezlepkového) je samozřejmostí.

Jak to bude s placením?

Zásadní proměnnou pro nabídku samoobslužné zóny je váha a cena 28 Kč/100 g. Pro STUDENTY středních a vysokokých škol nabízíme ZVÝHODNĚNOU NABÍDKU 26 Kč/100 g. Pro uplatnění této slevy je potřeba prokázat se platnou ISIC kartou.

Některé položky nabídky - např. koláče, dezerty, pizzy apod. v nabídce zůstávají v cenách/ks. Vše bude přehledně a srozumitelně označeno.

A jak to bude s rozvozy?

Ty zůstávají tak, jak jste zvyklí. Dvě polévky, tři hlavní jídla, jedna sladká nabídka a obědový salát.

Navíc budeme i rozvozové menu postupně rozšiřovat o jídla zbrusu NOVÁ!

Rozvozovou nabídku pro aktuální týden najdete ZDE.

A co jídla s sebou?

Na všech jídlech si budete moci pochutnat u nás, ale samozřejmě si je můžete vzít i S SEBOU. Ještě více se zaměříme na ECO friendly přístup - když už jednorázový obal, tak degradabilní, maximum možný "to go" servis ve spolupráci s Vámi pofrčí v REkrabičkách.

A co když si nebudete vědět rady? Co si vybrat nebo co s čím zkombinovat?

Žádný strach. Budeme tam pro Vás! Poradíme, doporučíme...zkusíte, ochutnáte, uvidíte. :)

TĚŠÍME SE NA VÁS!


nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce