ROZDÁVÁME RODINNÉ VSTUPENKY NA MALÉHO PRINCE!

20. dubna 2021

Když spojíme síly, dokážeme víc…

Rozhodli jsme se podpořit Hudební divadlo dětem a zakoupit 10 vstupenek na představení Malý princ v nastudování Hudebního divadla dětem v Hradci Králové. Představení si můžete užít online z domova a v případě datového připojení klidně i z jiného oblíbeného místa na této planetě ve společnosti těch, které máte nejraději.

Antoine de Saint-Exupéry vytvořil dílo s obrovským přesahem a schopností pohladit a potěšit duši dětí i dospěláků. Připomeňte si hloubku příběhu o laskavosti, naději a bytostné podstatě každého z nás a pokud ještě neznají, nechte do něho nahlédnout své děti.

 

Jak vstupenku na online představení získat?

Popusťte uzdu se své fantazii, otevřte bránu svých srdcí a namalujte nám, co si myslíte, že by Malému princi chybělo právě v této nelehké době. Malovat můžete celá rodina nebo každý zvlášť, děti, dospěláci, prostě všichni, co v sobě najdou potřebu a chuť vyjádřit se v barvách.

Tvořte, jak je Vám libo – libovolnou technikou na formát A3 a doručte Vaše dílo do Bazalky BIO na Gočárově třídě, nejpozději do 10. 5. 2021. My následně vybereme 10 výtvorů, které nás nejvíce zaujmou a tvůrce odměníme rodinnou vstupenkou na Malého prince v online nastudování Hudebního divadla dětem v Hradci Králové.

Proč formát A3? Rádi bychom po skončení této malé výtvarné soutěže a po znovuotevření naší jídelny Ve Dvorku uspořádali malou vernisáž Vašich výtvorů :).

DŮLEŽITÉ: nezapomeňte k Vašemu dílu (z rubové strany, ale lépe na samostatný připojený list) napsat kontakt na Vás, ať víme, na jaké umělce se v případě výhry obracet :)*

Foto: Hudební divadlo dětem

Nenechte si ujít příležitost udělat radost nejen sobě a své rodině, ale také dětem a stařečkům v dětských domovech a domovech seniorů, kteří díky výtěžku ze vstupného (kdo ví, třeba Vás představení natolik zaujme, že jej pořídíte jako dárek někomu blízkému) mohou zdarma čerpat sílu, útěchu a něhu z Malého prince. V neposlední řadě podpoříte také samotné Hudební divadlo, potažmo kulturu jako takovou, protože jak pravil pan Jan Viktor Mládek: „Když přežije kultura, přežije národ“.


* zapojením se do soutěže poskytuje každý z účastníků Bazalce s. r. o. výslovný souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely organizace soutěže po dobu 90 dní od doručení soutěžního výtvoru. Tento souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla organizátora. Podrobné informace k nakládání s osobními údaji a pravidla soutěže jsou na požádání k dispozici u obsluhy v prodejně Bazalka BIO na Gočárově třídě.

 

Podrobná pravidla soutěže k dispozici ZDE a také v prodejně Bazalka BIO na Gočárově třídě.

Pro více informací se obraťte na email: kostalova@bazalkahk.cz

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce