NOVÁ OPUNCIOVÁ ŘADA OD WELEDY!

02. února 2021


 

Dopřejte své pleti dostatek vláhy a dejte navždy sbohem unavené dehydratované pokožce!

Nová pečující řada Weleda v sobě skrývá výtažek z opuncie - pouštního kaktusu, jež vyniká unikátní schopnosti hospodařit s vodou a přežít i v těch nejsušších podmínkách. Pro hydrataci má největší přínos extrakt z dužnatých listů a stonků – účinné látky na sebe naváží vodu a dodají pokožce okamžitou dávku hydratace, zároveň pleť podporují ve zdravém hospodaření Hydratační účinky opunciové řady podporuje také obsažená aloe vera.


Hydratace je potřebná pro všechny typy pleti, bez ohledu na věk a roční období. Dobře hydratovaná pleť je svěží, pružná a lépe odolává známkám stárnutí.


Opuncii odebírá Weleda z oblasti Jalisco v Mexiku, kde je zajištěno velmi kvalitní organické udržitelné pěstování. Navíc souzní i s filozofií Weledy – starají se o biodiverzitu a zdraví půdy, vysazují stromy jako prevenci eroze půdy a zlepšení vláhy v oblasti. Samotné zpracování dužiny opuncie je velmi jednoduché, avšak Weleda vyvinula vlastní unikátní postup, který využívá udržitelné zdroje, jako je solární energie, a získává jeden z nejcennějších extraktů na současném kosmetickém trhu.


Přijďte svoji pleť seznámit s opunciovou řadou do Bazalky BIO!

 

Opuncie 24h hydratační pleťový krém

Lehká péče pro normální až suchou pleť.

Krém dodává pleti okamžitou dávku hydratace a zanechává ji příjemně vláčnou a jemnou. Složení s výtažky z bio opuncie a aloe vera se do pleti rychle vstřebá bez pocitu mastnoty – osvěžující textura dodá pokožce hydrataci až na 24 hodin. Obsažený olej ze světlíku lékařského pleť efektivně posiluje, zklidňuje a dodává jí zdravý sjednocený tón.

Opuncie 24h hydratační pleťový lotion

Hydratace pro normální až smíšenou pleť.

Lehký pleťový lotion dodává pleti okamžitou a dlouhotrvající dávku hydratace a zároveň jí propůjčí zdravý zmatněný vzhled. Složení s výtažky z bio opuncie a aloe vera má výborné hydratační a osvěžující účinky, pleť efektivně zjemňuje. Olej ze světlíku lékařského společně s výtažky z vilínu virginského sjednocuje tón pleti a eliminuje viditelnost pórů. Pleť tak má sjednocenou texturu i tón.

Opuncie Hydratační oční gel

Chladivá péče pro citlivé oční okolí.

Gel pečuje o unavené oční okolí, osvěžuje jej a dodává jemné pleti okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. Složení s výtažky z bio opuncie, aloe vera a okurky má výborné hydratační a osvěžující účinky, pleť efektivně zjemňuje.

O osvěžení pokožky se zároveň postará balení v roll-onu, kdy kulička pleť příjemně zchladí, promasíruje a zmírní otoky pod očima. Osvěžující účinky znásobí uchování očního gelu v lednici.

Opuncie Hydratační pleťová mlha

Osvěžení pro všechny typy pleti.

Hydratační mlha dodá pleti okamžité osvěžení a výživu a zároveň ji jemně tonizuje. Mlhu využijete při každodenní péči i jako svěží spršku kdykoliv během dne. Složení s výtažky z bio opuncie, aloe vera a vilínu virginského pleť bohatě hydratuje a dodává jí výživu až na 12 hodin. Vilín navíc zjemňuje texturu i tón pleti.

Lehké nelepivé složení bez obsahu olejů se rychle vstřebává a zanechá osvěženou pleť i vaše smysly.

TIP: Mlhu aplikujte jako závěrečný krok vaší pleťové rutiny a nechte vstřebat. Pro osvěžení použijte kdykoliv během dne, i přes make-up.

 
nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce