Zdraví v každém produktu

Novinky v Bazalce

Zobrazit archiv Bazalky

 • Hledáme šoféra pro naše dobroty!

  Hledáme šoféra pro naše dobroty!

  17. října 2018

  Sháníte brigádu? Máte řidičák a zodpovědnost i přívětivost jsou Vaše profilové vlastnosti? Pak čekáme..

  Zobrazit více
 • PŘIJĎTE SI S NÁMI PODZIMNĚ UVAŘIT!

  PŘIJĎTE SI S NÁMI PODZIMNĚ UVAŘIT!

  26. září 2018

  Večer plný podzimně laděných chutí si užijeme již v úterý 16. 10.! Přidáte se?

  Zobrazit více
 • TO NEJLEPŠÍ Z MLADÉHO KOKOSU MÍŘÍ DO HRADCE!

  TO NEJLEPŠÍ Z MLADÉHO KOKOSU MÍŘÍ DO HRADCE!

  08. října 2018

  Sehnat poctivé a čerstvé dobroty z kokosové dužiny a kokosové vody v prvotřídní kvalitě už nebude problém!

  Zobrazit více
 • PODZIM PLNÝ ENERGIE A CHUTÍ S BIO DOB-RAW-TAMI LIFEFOOD!

  PODZIM PLNÝ ENERGIE A CHUTÍ S BIO DOB-RAW-TAMI LIFEFOOD!

  03. října 2018

  Využijte ŘÍJEN k výhodnému nákupu oblíbených VEGAN BEZLEPKOVÝCH RAW produktů v BIO kvalitě a nedejte..

  Zobrazit více
 • POSLEDNÍ LETOŠNÍ BIO BURČÁK!

  POSLEDNÍ LETOŠNÍ BIO BURČÁK!

  02. října 2018

  Růžový CABERNET MORAVIA završí letošní burčákovou sezónu v Bazalce.

  Zobrazit více

Sledujte nás na Facebooku

Zdravá výživa a rozvoz obědů

Naše firma Bazalka s. r. o. sídlí ve městě Hradec Králové, kde provozuje bio obchod, vegetariánskou, veganskou a raw restauraci a specializovaný bio obchod. Náš bio obchod nabízí všem zájemcům, pro které je důležitá zdravá výživa, kvalitní bio potraviny, vegetariánské, veganské, bezlepkové, makrobiotické, raw a další produkty. Dále má náš bio obchod ve svém sortimentu ekologicky šetrné hygienické a čistící prostředky například ECOVER a výrobky systému Fair Trade. V nabídce bio obchodu nechybí ani přírodní kosmetika. Všechny výrobky, které náš bio obchod ve městě Hradec Králové prodává, je možné objednat také v našem e-shopu.

V restauraci Bazalka Ve Dvorku si můžete dát kvalitní pokrmy za příznivé ceny. Menu se skládá z kvalitních surovin. Denně připravujeme výběr z vegetariánské, veganské i raw stravy. RAW/živou stravu připravujeme ve spolupráci s Annou Hýžovou ze Školy živé stravy. Na chuť si u nás přijdou i lidé s celiakií. Nabízíme potraviny a jídla bez lepku. Všechny alergeny i skutečnosti o jídlech naleznete na značkách v jídelníčku. Všechna jídla také rozvážíme po Hradci Králové, náš rozvoz jednoduše objednáte ve formuláři.

Zdravá výživa je jedna z hlavních součástí zdravého životního stylu. Zdravá výživa je základním stavebním kamenem celého konceptu naši firmy Bazalka. Zdravá výživa není jen o receptech, ale také o kvalitě surovin, způsobech zpracování a přístupu lidí ke stravování celkově. Naším cílem je, aby zdravá výživa byla dostupná všem. Pořádáme přednášky, ochutnávky a ukázková vaření, aby se zdravá výživa mohla stát součástí života každého z nás.

Bio potraviny

Zdravá výživa složená z kvalitních potravin je pro naše tělo nepostradatelná. Náš bio obchod nabízí kvalitní bio potraviny v co nejširším možném výběru – můžete si u nás vybrat bio potraviny ve formě trvanlivých, chlazených i mražených produktů. Mezi nabízené bio potraviny patří také balené bio maso, bio zelenina a bio ovoce. Bio potraviny rovněž používáme v maximálním možném množství i při výrobě našich pekárenských výrobků.

Fair Trade

Náš bio obchod nabízí nejen bio potraviny, ale v jeho sortimentu najdete také výrobky Fair Trade. Fair Trade neboli spravedlivý obchod a další teze trvale udržitelného života jsou základními stavebními kameny, které ve svém podnikání ctíme. Výrobky označené jako Fair Trade nabízíme v širokém výběru – najdete u nás například takové produkty jako je Fair Trade káva, Fair Trade čaj, Fair Trade čokoláda a další.

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika a ekologicky šetrné hygienické a čistící prostředky jsou nedílnou částí našeho bio obchodu. Nabízená přírodní kosmetika zahrnuje výrobky WELEDA, Cannaderm, Dr. Haushka, Khadí, Primavera, Logona a jiné. Součástí prodeje přírodní kosmetiky je i poradenství od našeho personálu. Náš bio obchod také pořádá různé akce, kde je přírodní kosmetika prezentována včetně možnosti vyzkoušení výrobků na vlastní kůži a využití poradenství odborníků z oboru přírodní kosmetika.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sledovat nás můžete také na sociální síti Facebook, Google+ nebo Instagram.

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce