Zdraví v každém produktu

Novinky v Bazalce

Zobrazit archiv Bazalky

 • Také Vám nechutná voda z bazénu?

  Také Vám nechutná voda z bazénu?

  16. července 2018

  Prezentace vodního filtru eSpring pro domácí úpravu vody, spojená s ochutnávkou.

  Zobrazit více
 • Superfoods z mechu a kapradí

  Superfoods z mechu a kapradí

  07. července 2018

  Borůvky si (nejen) díky vysokému obsahu antioxidantů vybojovaly místo na předních příčkách seznamu..

  Zobrazit více
 • Budulínku, dej mi hrášku

  Budulínku, dej mi hrášku

  03. července 2018

  Ne nadarmo se o lišce říká, že je chytrá, dobře věděla, co po Budulínkovi žádá…zelený hrášek patří k..

  Zobrazit více
 • Hladový jako herec? Nehrozí!

  Hladový jako herec? Nehrozí!

  18. června 2018

  Letos Vás na divadle hlad nepřekvapí! Přichystali jsme pro Vás zbrusu novou streetfoodovou nabídku a vybrali to..

  Zobrazit více
 • Den pro super tátu!

  Den pro super tátu!

  13. června 2018

  Udělejte radost tátovi, dědovi, prostě každému chlapovi, který kromě otce chce být také tatínkem! Pro..

  Zobrazit více

Sledujte nás na Facebooku

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že o letních prázdninách se na Vás v naší jídelně v BAZALCE VE DVORKU budeme těšit každý všední den OD 9 DO 15 HODIN.

vařečky

Zdravá výživa a rozvoz obědů

Naše firma Bazalka s. r. o. sídlí ve městě Hradec Králové, kde provozuje bio obchod, vegetariánskou, veganskou a raw restauraci a specializovaný bio obchod. Náš bio obchod nabízí všem zájemcům, pro které je důležitá zdravá výživa, kvalitní bio potraviny, vegetariánské, veganské, bezlepkové, makrobiotické, raw a další produkty. Dále má náš bio obchod ve svém sortimentu ekologicky šetrné hygienické a čistící prostředky například ECOVER a výrobky systému Fair Trade. V nabídce bio obchodu nechybí ani přírodní kosmetika. Všechny výrobky, které náš bio obchod ve městě Hradec Králové prodává, je možné objednat také v našem e-shopu.

V restauraci Bazalka Ve Dvorku si můžete dát kvalitní pokrmy za příznivé ceny. Menu se skládá z kvalitních surovin. Denně připravujeme výběr z vegetariánské, veganské i raw stravy. RAW/živou stravu připravujeme ve spolupráci s Annou Hýžovou ze Školy živé stravy. Na chuť si u nás přijdou i lidé s celiakií. Nabízíme potraviny a jídla bez lepku. Všechny alergeny i skutečnosti o jídlech naleznete na značkách v jídelníčku. Všechna jídla také rozvážíme po Hradci Králové, náš rozvoz jednoduše objednáte ve formuláři.

Zdravá výživa je jedna z hlavních součástí zdravého životního stylu. Zdravá výživa je základním stavebním kamenem celého konceptu naši firmy Bazalka. Zdravá výživa není jen o receptech, ale také o kvalitě surovin, způsobech zpracování a přístupu lidí ke stravování celkově. Naším cílem je, aby zdravá výživa byla dostupná všem. Pořádáme přednášky, ochutnávky a ukázková vaření, aby se zdravá výživa mohla stát součástí života každého z nás.

Bio potraviny

Zdravá výživa složená z kvalitních potravin je pro naše tělo nepostradatelná. Náš bio obchod nabízí kvalitní bio potraviny v co nejširším možném výběru – můžete si u nás vybrat bio potraviny ve formě trvanlivých, chlazených i mražených produktů. Mezi nabízené bio potraviny patří také balené bio maso, bio zelenina a bio ovoce. Bio potraviny rovněž používáme v maximálním možném množství i při výrobě našich pekárenských výrobků.

Fair Trade

Náš bio obchod nabízí nejen bio potraviny, ale v jeho sortimentu najdete také výrobky Fair Trade. Fair Trade neboli spravedlivý obchod a další teze trvale udržitelného života jsou základními stavebními kameny, které ve svém podnikání ctíme. Výrobky označené jako Fair Trade nabízíme v širokém výběru – najdete u nás například takové produkty jako je Fair Trade káva, Fair Trade čaj, Fair Trade čokoláda a další.

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika a ekologicky šetrné hygienické a čistící prostředky jsou nedílnou částí našeho bio obchodu. Nabízená přírodní kosmetika zahrnuje výrobky WELEDA, Cannaderm, Dr. Haushka, Khadí, Primavera, Logona a jiné. Součástí prodeje přírodní kosmetiky je i poradenství od našeho personálu. Náš bio obchod také pořádá různé akce, kde je přírodní kosmetika prezentována včetně možnosti vyzkoušení výrobků na vlastní kůži a využití poradenství odborníků z oboru přírodní kosmetika.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sledovat nás můžete také na sociální síti Facebook, Google+ nebo Instagram.

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce