NOSTE SVOJI TVÁŘ S ŠARMEM A ELEGANCÍ

03. listopadu 2019

Věděli jste, že naše pokožka jakožto největší orgán lidského těla do krevního oběhu vstřebá až 60 % veškerých látek a vlivů z okolního prostředí, se kterými přijde do styku?

Není to jen vnější bariéra, která chrání vnitřní prostředí našeho těla před mechanickým poškozením, úrazy, bakteriemi a viry, teplotními vlivy nebo UV zářením. Napomáhá také tělu zbavovat se metabolitů a toxinů a pomáhá mu dýchat - denně naše pokožka absorbuje až 5 litrů vzduchu!

 

Konvenční kosmetika obsahující PARABENY (konzervanty), PEGy (zvlhčovače a nosiče vůní, k jejichž výrobě se používají vysoce reaktivní toxické plyny), SILIKON (vyhlazují, zabraňují pěnění), FTALÁTY (změkčovadla) nebo MINERÁLNÍ OLEJE (tj. ropné deriváty), HLINÍKOVÉ SOLI (stahují kůži) a další CHEMICKÉ SLOŽKY, tak neadekvátním způsobem zatěžuje nejen naši pokožku, která tak viditelně mění vzhled, strukturu i kvalitu, ale nepřímo postihuje i hormonální systém (poruchy endokrinního systému, poruchy plodnosti) a imunitní systém, zasahuje do procesu detoxikace, které brání a snižuje její účinnost, enormně zvyšuje riziko rakovinotvorného bujení, způsobuje stárnutí pokožky a rozvoj kožních nemocí (akné, ekzémy, psoriáza...) a alergií. A samozřejmě v neposlední řadě ENORMNĚ ZATĚŽUJÍ NAŠI UŽ TAK DOST ZATÍŽENOU PLANETU!

 

ZUII IMAGE

FOTO: BIORGANICA

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA ZUII a INLIGHT pracuje výhradně s ingrediencemi přírodního původu, měrou a kvalitou vysoce přesahující rámec legislativních požadavků pro přírodní kosmetiku.

iNLIGHT IMAGE

FOTO: BIORGANICA

CO NA TVÁŘI, TO NA JAZYKU

Přírodní BIO kosmetika ZUII ORGANIC je nejen křišťálově čistá a ryze přírodní, ale je vytvářena ze surovin, které se směle mohou ocitnout i na talíři. Filozofie této australské kosmetické značky tak vychází z přesvědčení, že součástí produktů dekorativní kosmetiky by nemělo být nic, co by člověk nebyl schopen a ochoten sníst.

ZUII ORGANIC je vyráběna ručně, až z 97 % z květů. Díky svému unikátnímu složení a přirozeně působícím barevným odstínům nabízí ženám sebevědomě nosit svoji pravou tvář, nikoli masku, a jemně ji zkrášlit pomocí líčení, které dokonale pečuje o potřeby pleti.

ZUII IMAGE1

FOTO: BIORGANICA

ŽIVOT JE ENERGIE

Přírodní BIO kosmetika INLIGHT se rodí na biofarmě v britském Cornwallu, jednom z aktuálně nejčistějších míst na světě, pod rukama MUDr. Mariana Spiezi, který vychází z vlastních více než 30 letých teoretických a empirických studií. Srdcem této kosmetiky je specielně vyvinutá biolipofilní formule®, v níž se střetává starověká alchymistická tradice s moderní vědou. Směs za studena lisovaných rostlinných olejů umocňuje vitální sílu všech přísad. Každý výrobek je označen vlastním alchymistickým symbolem, inspirovaným přírodou.

 

INLIGHT IMAGE1

FOTO: BIORGANICA

Ještě přírodní BIO kosmetiku ZUII a INLIGHT neznáte?

Kdy jindy kouzlu jemné přírodní péče podlehnout když ne na podzim? Chladné podzimní sychravo způsobuje, že naše pokožka produkuje méně mazu, čímž rychleji vysychá až šupinatí. Nemalé škody dokáže napáchat i častá změna teplot mezi vytopenými místnostmi a venkovním chladem. Nejvíce trpí pokožka kolem očí a nosu, rty a pokožka rukou. Žádá vydatnější, ale zároveň šetrnější a soustavnou výživu a péči.

 

Vyberte si u nás v BAZALCE BIO z pestré palety MAKE-UPů, PUDRŮ, RTĚNEK, paletek OČNÍCH STÍNŮ, TVÁŘENEK, přírodních LAKŮ NA NEHTY a dalších produktů dekorativní kosmetiky ZUII ORGANIC.

Naprosto fantastickou NOVINKOU je LUX řada rtěnek a make-upů!

ZUII LUX

 

V INLIGHT "vodách" můžete vybírat ze zvláčňujících olejů a balzámů, které jsou pleti přirozené, díky čemuž je přijímá jako vlastní. Vyživují pokožku do hloubky, uzamykají vodu v  pokožce a zanechávají ji hydratovanou po dlouhou dobu. Vaše pleť jistě ocení například HLOUBKOVĚ HYDRATAČNÍ BALZÁM, DENNÍ OLEJ NA OBLIČEJ, INTENZIVNÍ BALZÁM NA VRÁSKY nebo KRUHY POD OČIMA, ČOKOLÁDOVOU a SUPERFOOD MASKU nebo KVĚTINOVÉ TONIKUM na dočištění a zklidnění pleti.

 

Nenechte si ujít VÝHODNOU nabídku VÁNOČNÍCH BALÍČKŮ INLIGHT!

 

zuii noste tvář

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK A INSTAGRAM, KDE BUDEME PRODUKTY ZNAČEK ZUII ORGANIC A INLIGHT POSTUPNĚ BLÍŽE PŘEDSTAVOVAT!

Foto: @biorganica; www.biorganica.cz

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce