AŽ PŘÍLIŠ ŽHAVÉ LÉTO? ANEB KDYŽ JE SLUNCE DOBRÝ SLUHA, ALE ZLÝ PÁN

31. července 2019

Pobyt na slunci skýtá mnohé zdravotní benefity, zlepšuje náladu, dává zažít spoustě báječných dobrodružství jak na vodě, tak na souši. Ale citlivá pleť a jemná pokožka vystavená slunečnímu záření snadno dojde újmy, která sice jen ve zlomku případů vede k trvalejšímu poškození, zato spolehlivě pokazí další letní radovánky a zaručeně se postará o pár šrámů na kráse jinak parádní letní dovolené.

 

Proč jsme pro Vás jako letošní letní novinku vybrali opalovací péči francouzské značky ALPHANOVA?

 

Alphanova opalovací řada

 

Jednoduše proto, že vyniká prvotřídní kvalitou a těší se všeobecné zákaznické oblíbenosti!

Veškeré opalovací prostředky ALPHANOVA působí výhradně prostřednictvím přírodních minerálních filtrů na bázi titanu, vytvářejících účinnou bariéru UVA i UVB záření. Na rozdíl od chemických filtrů nezpůsobují podráždění kůže a nevystavují pokožku škodlivému vlivu nano částic. Díky ekologickému složení nejsou toxické vůči vodním živočichům (např. oproti filtrům na bázi oxidu zinečnatého), použité obaly jsou 100 % recyklovatelné.

 

Opalovací krémy a mléka ve spreji obsahují přes 90 % přírodních složek, jejich největší podíl je koncentrován v dětských opalovacích produktech (opalovací péče pro miminka dokonce obsahuje více než 99 % těchto složek).

 

Produkty opalovací ALPHANOVA jsou hypoalergenní, vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Žádný z produktů není a nikdy nebyl testován na zvířatech, všechny naopak disponují VEGAN a COSMOS ORGANIC certifikací.

 

alphanova image

 

BIO jojobový olej přirozeně obsahuje ochranný UV filtr 3 - 4. Kůži regeneruje a mírní její zarudnutí.

BIO tamanu olej obsahuje protizánětlivé a antiseptické látky a je skvělý na spáleniny způsobené sluníčkem.

BIO aloe vera hydratuje a zároveň uklidňuje sluncem namáhanou pokožku. Obsahuje velké množství minerálů, vitamínů a aminokyselin, čímž dodává pokožce potřebnou vlhkost a příjemně chladí.

 

NÁKUPEM PRODUKTŮ ALPHANOVA PŘISPÍVÁTE NA PROJEKTY ZABÝVAJÍCÍ SE OBNOVOU KORÁLOVÝCH ÚTESŮ.

 

Díky praktickému rozprašovači se mléka rychle a přesně nanášejí, velmi dobře se roztírají a na pokožce nezanechávají bílé stopy.

 

alphanova bebe

 

Vybírat můžete z přípravků s ochranným faktorem SPF30+ (pro dospělé i pro děti) a SPF50+ (pro děti a pro miminka).

Zklidňující mléko po opalování obsahuje 72 % šťávy z aloe vera, extrakt z bio granátového jablka a vodu z mátových květů – hotový osvěžující koktejl pro sluncem namáhanou pokožku.

Specialitou opalovací péče ALPHANOVA je roll-on krém SPF50+ určený především pro sportovce a použití v extrémně zátěžových podmínkách. Je vysoce potu a voděodolný.

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce