JEDEME NA DOVČU: PLNÁ PENZE ALL EXCLUSIVE

11. července 2019

 

 

 

jídlo na dovolenku

 

Možná zastáváte názor, že dovolená je od slova dovolit si alespoň na pár dní v roce vypnout sporák, dát „nožky hore“ a jídlo pro sebe a své drahé spolucestující neřešit. Dost možná vnímáte cestování s kufrem naloženým proviantem jako přežitek z režimů minulých, ke kterému se jinak než s ironickou, spíše než nostalgickou, vzpomínkou netřeba vracet.

 

Ale:

 

Co když Vám není jedno, co Vám a Vašim blízkým na dovolené na talířích přistane? Jakou máte záruku kvality a složení v kuchyních po celém světě používaných surovin?

Co když řešíte potravinovou alergii nebo nesnášenlivost? Můžete si být jistí, že ve všech kulturách platí a je spolehlivě dodržována deklarace alergenů a restaurační personál o nich má povědomí?

Co když víte, že Vaši drazí mají vytříbené jazýčky a jasnou představu o tom, co jsou ochotni jíst, a jejich objednané jídlo v restauracích buď jen zaplatíte nebo se nevyhnutelně přejíte k prasknutí, zatímco se oni „dorazí“ sušenkami a zmrzlinou?

Co když prostě jen chcete mít jistotu, že máte „něco svého“ pro případ nouze nebo „strýčka příhodu?“


Nikdo jistě netouží po tom, zkazit si těch pár dnů volna v roce, ke kterým se už týdny před odjezdem s netrpělivým těšením upínáte, alergickou reakcí, zažívacími problémy, rodinnými hádkami nad nedojedeným (příp. netknutým) jídlem nebo pracným sháněním adekvátní náhrady v místech, které dobře neznáte.

Ať už je Vaše motivace k tomu, přibalit do kufru pár k snědku určených položek, na které se můžete „na beton“ spolehnout jakákoli, věřte, že je z čeho vybírat, a že vlastní jídlo na cestách už dávno NEZNAMENÁ řízky v alobalu a paštikové konzervy ;).

 

expres menu

EXPRES MENU

Hotová jídla, která si prostě zamilujete! Vynikají hned v několika směrech:

 

VELKÝ VÝBĚR – na své si přijdou jak milovníci masa, tak vegetariáni. Můžete vybírat mezi 1 nebo 2 porcovými jídly, pokrmy bez přílohy nebo s přílohou, na výběr jsou také rozličné druhy samostatně připraveného masa, takže jej můžete i dle vlastní chuti zkombinovat s jiným pokrmem.

NEJEN OBĚDY – a večeře, k dispozici jsou i snídaňové (příp. svačinové) varianty a polévky nebo samotné přílohy.

 

BEZ LEPKU – všechna jídla jsou připravena jako bezlepková. Kde je potřebné zahuštění (zejména omáčky), dostává se ke slovu kukuřičná a rýžová mouka.

BEZ KONZERVANTŮ, EMULGÁTORŮ A DALŠÍCH ADITIV – prostě jen kvalitní jídlo, nic víc, nic míň.

 

PŘEVOZ A SKLADOVÁNÍ BEZ PROBLÉMŮ – nenačatá jídla není nutné skladovat v lednici. Stačí, když nebudou bezprostředně vystavena slunečním paprskům a teplotu udržíte pod 30 stupni. A když budou krátkodobě vyšším teplotám (např. při převozu na dovolenou) přece jen vystavena – zkazí se? Určitě ne, jen se o něco zkrátí garantovaná doba doporučené spotřeby, ale na dovolené přece nebudete věčně, že? ;)

Díky způsobu balení jsou jídla velmi skladná a lehká, což se hodí, cestujete-li autem i tak po střechu zaplněným samými nezbytnostmi ;) nebo když si jídlo přibalíte s sebou na trek, na kterém s každým přibývajícím kilometrem každý gram navíc hraje významnou roli…

 

GENIÁLNĚ SNADNÁ PŘÍPRAVA – jídlo můžete ohřívat přímo v obalu ve vodní lázni. Nemusíte jej tedy nikam přelévat (i když samozřejmě můžete), ušetříte nádobí a tuto možnost oceníte zejména při kempování. Ohřívat lze i více jídel navíc.

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE BALENÍ – unikátní patentovaná metoda CTP zajistí dlouhou trvanlivost bez použití chemie.

Použité obaly jsou recyklovatelné. Skládají se ze 4 vrstev, které zajistí hermetickou uzavřenost, odolnost a ochranu před světlem. A tím samozřejmě bezpečnost takového jídla.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: jídla v obalu nezamrazujte – jídlo po zmrazení zvětší svůj objem a může dojít k popraskání sáčku a tím i narušení hermetičnosti.

 

 

 

naba hotovky

NABA VEGETARIÁNSKÁ JÍDLA V BIO KVALITĚ

Lehká a zdravá jídla, která můžete vzít s sebou zejména tam, kde váha nehraje příliš velkou roli. Jejich velkou výhodou je rozmanité složení vyhovující vegetariánům a veganům a kreativní využití luštěnin a (pseudo)obilovin. Jídla jsou v BIO kvalitě, dobře ochucená a zaručují dlouhou trvanlivost. Není potřeba je skladovat v lednici, obaly (konzervy) zajišťují velkou odolnost při přepravě a praktičnost při skladování.

Na výběr 5 pokrmů: DUŠENÁ SMĚS S ČOČKOU, DUŠENÁ SMĚS S QUINOOU, DUŠENÁ SMĚS S HRÁŠKEM, VEGAN GULÁŠ a ZELENINOVÉ RAVIOLY S RAJČATOVOU OMÁČKOU.

 

 

 

trevijano směsi

 

DEHYDRATOVANÉ KUSKUSY, RIZOTA A SMĚSI

Plnohodnotná dehydratovaná jídla TREVIJANO ideální pro vegetariány i vegany. Praktické a velmi lehké balení, nutno počítat s časem (obvykle do 20 min) na přípravu. Velký podíl zeleniny v jednotlivých pokrmech, velmi rozmanitý výběr, dlouhá doba trvanlivosti.

K dispozici i jídla BEZLEPKOVÁ.

Příklady Trevijano směsí: MAROCKÝ KUSKUS, ČOČKA BELUGA S JÁHLAMI, PAELLA S 8 DRUHY ZELENINY, CURRY RIZOTO, HOUBOVÉ RIZOTO, RIZOTO S MOŘSKÝMI ŘASAMI…

 

 

 

 

probio hotovky

 

PROBIO INSTANTNÍ JÍDLA

Chuťově vyladěná, převážně vegan dehydratovaná jídla (některá BEZ LEPKU), vyžadující na přípravu trochu více času a prostoru, ale tato příprava je velmi jednoduchá. Praktické dvojbalení např. v případě POHANKOVÉ POLÉVKY, kterou z jediného malého sáčku snadno připravíte pro celou rodinu!

K dispozici také HOUBOVÉ/ZELENINOVÉ ŠPALDOTO, JEČNÉ LÍVANCE, POHANKOVÝ PERNÍK, POHANKOVÁ SEKANÁ nebo POHANKOVÉ PALAČINKY.

 

 

 

rizota legraciebezv bulgury

 

SLANÉ & SLADKÉ KUSKUSY, BULGURY A RIZOTA

Kvalitní chutná jídla rovněž jednoduchá na přípravu nabízí např. LeGracie. Kuskus stačí pouze zalít horkou vodou nebo rostlinným (příp. živočišným) mlékem a máte sytou zdravou snídani nebo sladký oběd (bez přidaného cukru, obsahuje pouze sušené ovoce)! Na dovolené se jistě budou hodit také energetické tyčinky Runní ptáče nebo řada proteinových tyčinek, ovocná nepečená kolečka (zdravější a velmi chutná varianta sušenek pro zahnání mlsné nebo malého hladu) a snídaňové kaše Runní ptáče, pro sportovce pak proteinové kaše, které také stačí pouze zalít horkou vodou nebo (rostlinným) mlékem.

Skvělé ochucené KUSKUSY v prvotřídní kvalitě nabízí i další výrobci. Vybírat můžete např. z variant SE SUŠENÝMI RAJČATY, ČERVENOU ŘEPOU, MEDVĚDÍM ČESNEKEM, PIKANTNÍ nebo dokonce S LYOFILIZOVANÝM OVOCEM A MORINGOU! Kdo by se kuskusu přejedl, může vyzkoušet také velmi chutné BULGURY – např. HOUBOVÝ, STŘEDOMOŘSKÝ nebo S PEČENOU CIBULKOU.

 

 

patifupate sinea

 

VEGETARIÁNSKÉ POMAZÁNKY

Široký výběr pomazánek, které se na cestách „pro strýčka příhodu“ hodí naprosto kdykoli! Oblíbené PATIFU pomazánky jsou čistě rostlinného původu, jejich základem je tofu, brambory a droždí, jsou přirozeně bezlepkové, chuťově rozmanité a především vynikající!

Na podobném principu fungují také pomazánky COUNTRY LIFE ve 3 chuťových variantách – LAHODNÁ A JEMNÁ, SE SMAŽENOU CIBULKOU a PROVENSÁLSKÁ.

Velký výběr skýtají i pomazánky připravené bez použití sóji – např. AMUNAK nebo s převážným zeleninovým základem – např. SINEA PATÉ.

CO DALŠÍHO SE MŮŽE NA CESTÁCH HODIT (chuťově i rozmanitostí bezkonkurenční BIO+RAW tyčinky LIFEBAR, chutný HUMMUS Country Life hotový během chvilky, BALENÝ BEZLEPKOVÝ CHLÉB, RAW KREKRY, vakuově balené SLADKÉ CHLEBÍČKY od Country Life, DĚTSKÉ KŘUPKY, KAŠE nebo třeba SNÍDAŇOVÉ MÜSLI a GRANOLY. A přijít vhod rozhodně mohou i křupavé BEZLEPKOVÉ KORNOUTKY Nominal, do kterých už nějakou tu kvalitní zmrzku na cestách určitě seženete!

bezlepkové kornoutkyLifefood tyčinky

V každém případě – možností je velká spousta! Stačí se u nás zastavit a vybrat na míru svým chuťovým buňkám! :)

jídlo na dovču

Foto: Shutterstock

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce