OTOČ KELÍMEK A BRČKA Z ŽITA

13. června 2019

OTOČ KELÍMEK

S každou kávou „TO GO“ už „environmentální výčitky svědomí“ nehrozí! Nemáte kelímek na kávu, který by chodil všude s Vámi? Nebo jste ho zrovna zapomněli? Žádný problém! S FAIR TRADE kávou od nás si můžete odnést i zálohovaný kelímek na kávu, který nám příště vrátíte. Nám, nebo kterémukoli z podniků zapojených do projektu OTOČ KELÍMEK po celé České republice!

Kelímky jsou vyrobeny ze snadno recyklovatelného polypropylenu bez BPA, který je velmi odolný, zdravotně nezávadný a certifikovaný pro styk s potravinami.

Jeden kelímek dokáže za svůj život nahradit zhruba 500 až 600 kelímků jednorázových! A to už znamená zatraceně velkou horu odpadu!
Kelímky k mání nejen v rámci CAFÉ MENU v Bazalce Ve Dvorku (v jídelně).
V Hradci Králové jsme na jedné "otočkelímkové" lodi společně s PEPE Coffee, Café na kole, To je Bistro., Bez obalu
, Cona Coffee a Bio Central. ❤️

 

otoč kelímek

 

 

WE-STRAW/SLÁMOVÁ BRČKA

Aneb SLÁMA JE S NÁMA!

V Bazalce se už dlouho potkáváte s brčky, která plast připomínají jen na pohled – na ten první :). Jsou vyrobena z bio degradabilního kukuřičného škrobu. A nyní Vám nabízíme ještě vymazlenější způsob, jak si užít drinků bez zbytečného plastu!

SLÁMOVÁ BRČKA We-Straw jsou 100 % přírodní, certifikovaná a 100 % rozložitelná - kompostovatelná! Nerozmáčí se, jsou vhodná pro studené i teplé nápoje, neohrozí dětský chrup při zkousnutí ani nikterak neovlivní chuť doprovázeného nápoje! Jejich používáním přispějete k využití druhotné suroviny – z žitných klasů se získá mouka a z toho co zbyde, se narodí brčka! :) Navíc používáním slámových brček podpoříte organizaci Hanky Svobodové na ochranu mořských želv!

Takže ať žije letní drinková sezóna! :)

Slámová brčka jsou Vám k zakoupenému nápoji v BAZALCE VE DVORKU (v jídelně) k dispozici ZDARMA!

 

žitná brčka

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce