VÝZVA PRO VŠECHNY KUCHTÍKY A KULINÁŘE!

05. září 2018

PROBIO soutěž

Víte, že září je MĚSÍCEM BIOPOTRAVIN a ekologického zemědělství? Ve spojitosti s touto iniciativou Ministerstva zemědělství ČR vyhlašujeme SOUTĚŽ S PRODUKTY PROBIO!

 

Uvařte, upečte nebo jakkoli jinak připravte zajímavou dobrotu s použitím některého produktu PROBIO. Inspirovat se můžete třeba některým z receptů na našem blogu http://www.bazalkahk.cz/blog/ nebo popusťte uzdu své fantazii a staňte se sami inspirací!

 

Podmínky účasti:

FACEBOOK:

1.    dát like tomuto příspěvku a označit přítele – kulináře, který by do soutěže mohl jít s námi

2.    připravit, vyfotit a zveřejnit (formou komentáře k našemu příspěvku) hotové jídlo tak, aby na fotce byl jednoznačně identifikovatelný alespoň 1 použitý produkt značky Probio

 

INSTAGRAM:

1.     dát ♥ tomuto příspěvku a označit přítele – kulináře, který by do soutěže mohl jít s námi

2.     připravit, vyfotit a zveřejnit s hashtagem #bazalkafandiprobiu hotové jídlo tak, aby na fotce byl jednoznačně identifikovatelný alespoň 1 použitý produkt značky Probio

 

Soutěžíme do 30. 9. Poté vybereme 2 nejkreativnější či nejzajímavější příspěvky, jejichž autoři získají BALÍČEK OBLÍBENÝCH PRODUKTŮ PROBIO V HODNOTĚ 300 Kč!

POZOR: případnou výhru bude možné si převzít POUZE OSOBNĚ v BAZALCE BIO na Gočárově třídě. Zveřejnění receptu není podmínkou, ale může Vám obstarat pár plusových bodů ;)

nofoto

Zboží bylo přidáno do nákupního košíku. Zpět k nákupu K objednávce